Meble Senator – szafy na wymiar Wrocław

Senator to profesjonalna firma specjalizująca się w tworzeniu mebli. Jej właściciele mogą się pochwalić ponad 20-letnim doświadczeniem w branży, co ma przełożeniu na doskonałą znajomość specyfiki rynku meblowego. W ofercie sklepu znajdują się różnego rodzaju szafy, mogą to być modele przesuwne lub wnękowe.

szafy na wymiar Wrocław

Szafy na wymiar z firmy Senator Wrocław fot.1

Tego rodzaju meble sprawdzą się w przedpokoju oraz w sypialni. W asortymencie sklepu znajdują się garderoby, których kształt oraz gabaryty zostaną dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Senator oferuje meble pokojowe przeznaczone dla dorosłych, jak i dla młodszych użytkowników.

szafy na wymiar Wrocław

Szafy na wymiar z firmy Senator Wrocław fot.2

Ponadto producent daje możliwość tworzenia wyposażenia do biur. Są to meble cechujące się wysoką trwałością i ergonomią. W sklepie można nabyć stoliki kawowe o nieszablonowych kształtach, które odmienią oblicze wybranego wnętrza. Meble w ofercie producenta są wysoce wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne oraz łatwe w pielęgnacji. Dzięki temu przy odpowiednim użytkowaniu będą stanowiły inwestycje na długie lata.

Meble Senator

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8981027148
REGON
930210370
Siedziba

ul. Braniborska 14
53-680 Wrocław

  • Meble Senator – szafy na wymiar Wrocław
  • Meble Senator – szafy na wymiar Wrocław